Eşimi ralli arabasına bindirdim | Korktu mu? | VLOG

Esra'yı Burak Çukurova'nın Skoda Fabia R5 ralli otomobiline bindirdim, bir etaplığına kopilot oldu. Acaba ne kadar korktu?

Dünya Ralli Şampiyonası'nın bir ayağı uzun bir aranın ardından tekrar Türkiye'ye dönüyor. 13-16 Eylül tarihlerinde Marmaris'te gerçekleşecek Rally of Turkey antrenmanı maksadıyla Skoda Fabia R5'ini son kez toprak parkurda test eden Burak Çukurova'nın aracına Esra'yı konuk ediyoruz.

WEB SİTESİ
http://www.benzinmagazin.com

SOSYAL MEDYA HESAPLARI
Instagram : benzin_magazin, burak_ertem
twitter :BenzinMagazin, burakertem
facebook : benzinmagazin

Bu otomobilin ayrıntılı fotoğraflarını incelemek, bilgisayarınıza indirmek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lütfen, bu videomuzu izledikten sonra beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın ve abone olarak kitlemizi çoğaltmamıza yardımcı olun! Yaptığınız yorumları kesinlikle dikkate alıp, içeriklerimizi üretirken göz önünde bulunduracağımız unutmayın!

Bu videoda kullanılan tüm görüntü kayıtları Benzin TV ekibi tarafından kameraya çekilmiş olup, tüm kullanım ve yayın hakları Birileri Yayıncılık ve İletişim Tic Ltd Şti şirketine aittir. Birileri Yayıncılık ve İletişim Tic Ltd Şti izinsiz kullanılan görüntüler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.