DS 7 Crossback test sürüşü 2018

Citroen'in bir modeliyken bir süre önce başlı başına bir otomobi markasına dönüşen DS'in ilk özgün modeli DS 7'yi kullanıyoruz. Peugeot 3008 altyapısını kullanan DS 7, 225 hp gücündeki 1.6 litrelik benzinli turbo motoru ile EAT8 kodlu 8 ileri otomatik şanzımanıyla premium severlere farklı bir alternatif.

Peki Peugeot 3008 altyapısı üzerine kurulan bu otomobile 3008'den 100 bin TL daha fazla ödemek mantıklı mı? Buna değer mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

#ds7crossback #ds7 #dsautomobiles #benzintvWEB SİTESİ
http://www.benzinmagazin.com

SOSYAL MEDYA HESAPLARI
Instagram : benzin_magazin, burak_ertem
twitter :BenzinMagazin, burakertem
facebook : benzinmagazin

Bu otomobilin ayrıntılı fotoğraflarını incelemek, bilgisayarınıza indirmek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lütfen, bu videomuzu izledikten sonra beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın ve abone olarak kitlemizi çoğaltmamıza yardımcı olun! Yaptığınız yorumları kesinlikle dikkate alıp, içeriklerimizi üretirken göz önünde bulunduracağımız unutmayın!

Bu videoda kullanılan tüm görüntü kayıtları Benzin TV ekibi tarafından kameraya çekilmiş olup, tüm kullanım ve yayın hakları Birileri Yayıncılık ve İletişim Tic Ltd Şti şirketine aittir. Birileri Yayıncılık ve İletişim Tic Ltd Şti izinsiz kullanılan görüntüler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.